AROZ3D OÜ

August Rozenthal

Tel.Est:+ 372 53 920 911

Tel.Fin: + 358 432 112 060

E-mail:

august@aroz3d.com

Skype:
august227
Autodesk ® Inventor ®,mida kasutame, on professionaalne tööriist, mis võimaldab meil luua tõese visiooni ennem  toote valmimist, samuti võimaldab tarkvara 3D simulatsiooni,tugevusarvutusi,
arvutada füüsikalisi  väärtusi. Meiepoolt kujundatud detailid on võimalik konverteerida CNC seadmeid toetavatele programmidela, näiteks frees- ja treipingid, lõikuspingid. Meil on võimalik Kliendile anda ka tootefotod ennem toote valmimist, mida saab kasutada otse reklaammaterjalina kataloogides, ilma fototöötlus tarkvarata.
Vastavalt kliendi soovile saame anda kaasa koos  korrektsete tööjoonistega piltlikud juhised toote koostamise ja ehituse kohta. Samuti saab kasutada materjali  tootekataloogi koostamiseks varuosadele.
Loomulikult  ei saa unustada, et jooniseid saame edastada nii paberkujul, kui  ka elektroonselt pdf, dwg, dxf ja paljudes teistes formaatides. Samuti suudab Inventor väljastada ja ka vastu võtta Solid Works, Solid Edge, CAD ja muude programmide faili tüüpe. Soovikorral kirjutame kõik andmed CD või DVD-le.
Tänu kaasaegsele tehnikale, suudame luua ka demonstratsioo videoid koostudest. Kliendid on neid kasutanud näiteks presentatsioonidel ja tootmises tööliste väljaõppel ja ettevalmistamisel teatud toote koostamiseks. Enamjaolt on tegu  masstooteid valmistavate ettevõtetega.